Prečo je BLM rasistické alebo ako podporuje rasistické protibelošské tendencie

BLM vinia za všetko bielu nadradenosť. Je to akoby sme na Slovensku začali za svoje problémy obviňovať židovskú nadradenosť z minulosti, kedy masa slovenských žien musela robiť slúžky v židovských rodinách a Židia si medzi sebou pomáhali v získavaní lukratívnych postov medzi právnikmi, úradníkmi alebo obchodníkmi na úkor majority. A dnes by sme ich potomkov za to ponižovali organizovaným terorom a nútením k pokľakávaniu a bozkávaniu našich topánok. A to všetko za asistovania z radov samotných Židov po ich sfanatizovaní.

BLM znamená Black Lives Matter. Keď niekto začne používať heslo White Lives Matter, nie je nič nezvyčajné, že sa na neho spustí spŕška útokov. Pocítil to napríklad demokratický prezidentský kandidát O’Malley. Marissa Jenae Johnson z BLM napríklad označila heslo „Na všetkých životoch záleží“ za rasistické. V skutočnosti práve operovanie v slogane BLM len s čiernou rasou, pôsobí rasisticky. Záleží predsa na všetkých životoch.

Videá, kde si černosi nechávajú bozkávať topánky od bielych a vyžadujú ich pokľakávanie je nechutný prejav nadradenosti a rasizmu. Súčasníci môžu tak maximálne skonštatovať, že je im ľúto neprávostí, ktoré boli páchané na ľuďoch tmavej pleti. Avšak nie je žiaden dôvod prečo by sa mali dnešní ľudia akokoľvek ospravedlňovať alebo dokonca hádzať na zem za konanie niekoho iného v minulosti.

V rámci BLM zazneli okrem iného požiadavky na segregáciu od bielych študentov. Ľudia stojaci za BLM nemajú problém pohŕdať bielymi len preto, že sú bieli. Ľudia z hnutia BLM sa vyfarbili aj zákazom vstupu pre bielych na organizované stretnutie v jednej americkej knižnici.

Stúpenci BLM nemajú problém verejne spievať o túžbe po mŕtvych bielych policajtoch, pričom do americkej polície sa radi navážajú pretože je „príliš biela“. Ideologický guru BLM Assata Shakur je teroristka stojaca dokonca za vraždou bieleho policajta, za ktorú bola odsúdená a je na ňu vydaný zatykač.

Bahar Mustafa – úradníčka zastupujúca univerzitnú organizáciu, sa preslávila tweetom „zabite všetkých bielych“. Prešlo jej to bez väčších problémov. Aktivistka BLM Maya Echolsová sa vyhrážala podpaľovaním ďalších miest, ak by nebol odsúdený policajt, ktorý bol zodpovedný za smrť Georga Floyda.

BLM aktivistka dokonca pri demonštrácii do megafónu oslavovala a obhajovala zavraždenie podporovateľa Republikánov slovami „Zabili sme zasraného nácka, naša komunita drží pri sebe a zbavuje sa odpadu.“

BLM_protest

Aspoň niektoré aktivistky BLM stoja pred súdom za ich otvorene rasistické urážky a nadávky. Takou je napríklad černošská aktivistka a vedúca oxfordskej odnože BLM Sasha Johnsonová.

Hlavné médiá v USA ignorujú alebo zľahčujú, že ľudia tmavej pokožky 27-krát častejšie útočia na bielych než naopak. Aj to je výsledkom davovej psychózy okolo BLM.

Zločiny bielych jednotlivcov nie je problém v médiách vztiahnuť k bielym ako celku. V opačnom garde by z toho bol riadny poprask.

Aby toho nebolo málo, zvrhlé protesty BLM plné násilia a rabovania priniesli množstvo mŕtvych priamo v uliciach. Obhajoba hnutia, ktoré provokuje davy k páchaniu najhoršieho násilia je prejavom vážneho morálneho úpadku.

Čerešničkou na torte BLM hnutia sú ich finančné škandály a tunely, cez ktoré si určití jednotlivci prilepšujú z darov svojich stúpencov. Hnutie BLM si z darov okrem iného napríklad tajne kúpilo rozsiahlu nehnuteľnosť za niekoľko miliónov dolárov.

BLM je opakom snáh kresťanov okolo Martina Luthera Kinga, ktorí bojovali v minulom storočí za rovnosť afroameričanov s bielymi. M. L. King vyzýval k disciplinovanosti, nenásiliu a rešpektovaniu dôstojnosti všetkých. Kingovo hnutie bolo obrovským protikladom k vypáleným a vyrabovaným mestám s množstvom mŕtvol, po prevalení sa BLM protestov v nedávnej minulosti.

Na záver krátka ukážka toho ako sa prejavuje rasizmus v pozadí BLM na tomto odkaze alebo na tomto druhom odkaze všeobecnejšie.

Zdroje:

https://www.youtube.com/watch?v=ocxDVV1mv2g

https://toronto.citynews.ca/2016/07/05/black-lives-matter-refused-white-woman-shirt-because-shes-not-black-identified-folk/

https://www.nbcnewyork.com/news/local/eric-garner-manhattan-dead-cops-video-millions-march-protest/2015303/

https://en.wikipedia.org/wiki/Assata_Shakur

https://dennikstandard.sk/79197/postrelena-aktivistka-blm-celi-sudu-za-rasisticke-urazky-voci-policajtovi/

https://www.salon.com/2015/06/18/charleston_church_massacre_the_violence_white_america_must_answer_for/

https://www.theguardian.com/world/2020/oct/31/americans-killed-protests-political-unrest-acled

https://dennikstandard.sk/170386/kde-skoncili-miliony-dolarov-amazon-docasne-vyciarkol-black-lives-matter-zo-svojej-charitativnej-platformy/
https://dennikstandard.sk/190207/hra-na-spravodlivost-sa-vyplaca-hnutie-blm-si-z-darov-tajne-kupilo-dom-za-viac-ako-pat-milionov-eur/