Liberalizmus ako hlavný extrémistický prúd súčasnosti

Článok pôvodne vyšiel dňa 15. 12. 2021 na portáli Christ-net.sk

Zo zahraničia takmer každý deň prichádzajú prekvapivé správy o extrémistických a patologických prejavoch a politických tlakoch liberálov, respektíve progresívcov a Woke hnutia či už z USA, Kanady, Austrálie alebo z krajín západnej Európy. Typickým znakom tohto prezretého liberalizmu je inklinovanie k ľavicovým trendom alebo až ospevovanie marxizmu a komunizmu.

Niektorí si povedia, že liberálov alebo progresívcov na Slovensku nemožno pripodobňovať k liberálnym lídrom a dianiu v iných častiach sveta. Je to, ale naozaj tak?

Určitá odlišnosť medzi stredoeurópskymi liberálmi a liberálmi v západných krajinách je daná skúsenosťou Slovenska ako postkomunistickej krajiny. Má to vplyv na extrémnosť a štádium, v ktorom sa u nás nachádza liberalizmus a progresivizmus. Žiaľ aj na slovenských liberáloch možno dnes už veľmi pekne vidieť ich inklináciu k totalitným praktikám typickým pre také ideológie ako bol i komunizmus.

CENZÚRA, VYDIERANIE A VYTESŇOVANIE

Liberálni europoslanci napríklad podporujú finančné vydieranie Poľska, lebo si dovolilo mať konzervatívnu vládu, ktorá koná presne opačne ako hlása liberálna úderka. Liberálni poslanci podporujú šikanovanie Maďarska, lebo jeho vládnuci predstavitelia nepodporujú výsostnú dominanciu liberálnych médií, bránia sa zasahovaniu Sorošovej chobotnice do vnútroštátnych záležitostí a dovolia si hovoriť o význame kresťanských hodnôt.

Liberálni poslanci inkorporovaní do Európskej ľudovej strany napríklad prispeli k vyhodeniu Orbánovej strany z tohto zoskupenia, lebo si Orbán dovolil nemať postoje v súlade s dekadentnou liberálnou ideológiou.

Liberáli aj u nás masovo podporujú cenzurovanie iných názorov na sociálnych sieťach a inde. Typické je tlieskanie vymazávaniu príspevkov na Facebooku a Youtube. Dochádza k zákazu diskusií napríklad na Denníku N, lebo sa im diskusie zrejme viac krát vyvíjali celkom inak ako si predstavovali. Štandardom je bránenie v diskusiách kresťanom na rôznych profiloch na sociálnych sieťach od Nicholsonovej až po Havrana.

Liberáli fandia, keď sú médiá mimo hlavného prúdu dávané na rôzne blacklisty, keďže neprezentujú informácie v súlade s liberálnou šablónou a preto sú hneď škatuľkované ako dezinformačné. Dezinformačným začína byť dnes všetko málo liberálne.

Na tom celom pekne vidieť ako liberáli radi umlčiavajú iné názory, podobne ako komunisti alebo Woke uletenci v USA.

liberalna_totalita

LIBERÁLNI POLITICI A ICH TOTALITNÝ MENTÁLNY SVET

Poslankyňa Zemanová z SaS napríklad v septembri 2021 podala procedurálny návrh, v ktorom žiadala zákaz vyjadrovania sa opozície.

Poslanec Baránik z SaS sa začiatkom jesene trochu záhadne vyjadril o potrebe odstavenia prokurátora z funkcie aj “inými spôsobmi”, keďže prokurátor nekoná podľa Baránikových predstáv.

Cigániková z SaS, by po vzore komunistov, rada potláčala slobodu prejavu cirkevných predstaviteľov, keď sa jedná o vyjadrovanie sa k politike. V takomto duchu sa vyjadrila na adresu arcibiskupa Gadeckeho, ktorý odmietol potratovú politiku a povedal svoj názor aj na homosexuálne zväzky počas slávnosti v Nitre.

Cigániková sa v diskusii na TA3 4.10.2020 tiež vyjadrila, že by nemocniciam, ktoré nevykonávajú potraty, čiže lekárom uplatňujúcim si výhradu vo svedomí, „sekla po krížoch“ a že by to ako SaS zrušili. Aké liberálne.

SaS od začiatku podporovalo prvý krok k digitálnej kontrole populácie známy ako CovidPass. Liberáli aj u nás sú najväčší bojovníci za segregáciu neočkovaných ľudí.

Plné ústa liberalizmu a slobody – v realite najofenzívnejší predstavitelia boja proti slobode na slovenskej politickej scéne.

EKOFANATIZMUS, UMLČIAVANIE, NENÁVISŤ A BOJ PROTI ZDRAVEJ RODINE

Liberáli aj u nás, sú hlavnými ekofanatikmi a stúpencami ekonezmyslov, ktoré sú novým účinným socialistickým nástrojom na zruinovanie ekonomiky.

Liberáli aj u nás sú hlavnými podporovateľmi deštrukcie rodiny. Deštrukcia rodiny bola zakotvená už v Marxovom Komunistickom manifeste. Podpora gender ideológie, patologického feminizmu, LGBTI deviácií, liberalizácie rozvodov atď., toto všetko je vsúlade s Komunistickým manifestom, pretože toto všetko dokáže poslúžiť cieľu, ktorým je rozklad zdravých rodinných štruktúr.

Od liberálov na Slovensku sme nedávno počuli návrhy o zatváraní ľudí za „nevhodné“názory (viď Kolíkovej návrh a jeho obhajoba v liberálnom prostredí) alebo invektíva na adresu oponentov o sadistických monštrách za to, že nezdieľajú ich perverzné chúťky o legálnosti drvenia nenarodených detí na kašu.

Liberáli podobne ako komunisti, prejavujú pravidelne patologický odpor voči čomukoľvek náboženskému.

Napokon sú to práve liberáli, ktorí podporujú zločinnú prax vraždenia nenarodených detí, ktorú do legislatívy implementoval ako prvý komunista Lenin v Sovietskom zväze. Dokážu sa oháňať pavedeckými nezmyslami po vzore komunistov ako to nedávno dokázala Cigániková, Sulík alebo Biháriová výrokmi, ktorými sa po vzore iných totalitných režimov snažili o dehumanizovanie tých, ktorých vraždenie obhajujú. Podľa týchto liberálnych zhlukov buniek nenarodené dieťa nie je človek.

Takže síce sa liberáli otvorene nehlásia ku komunizmu, ale prejavujú sa veľmi jasne ako ich najbližší príbuzní.

LIBERÁLI A ICH KOMUNISTICKÁ MINULOSŤ

Medzi liberálmi je mnoho bývalých agilných komunistov. Napríklad Ondrej Dostál – ako mladý zväzák písal za komunizmu do Nového slova. Marián Leško, ktorý je známy liberálny novinár a v súčasnosti poradca Čaputovej, bol redaktorom už spomínaného týždenníka vydávaného Ústredným výborom Komunistickej strany Slovenska Nové slovo a bol aktívnym členom Komunistickej strany. Liberál Andrej Kiska – jeho otec spravil slušnú kariéru, ako člen Komunistickej strany. Stal sa podpredsedom Okresného národného výboru, kde pod neho okrem školstva a kultúry spadali aj náboženské otázky. Mladý Andrej si tiež podal prihlášku do Komunistickej strany. Atď. atď.

Ak kvôli svojmu veku veľká časť zo slovenských liberálov nebola zapletená priamo s Komunistickou stranou, tak mnohí pochádzajú z rodín komunistov a podľa toho vyzerá aj ich politické a ideologické zmýšľanie.

Liberalizmus je dnes pre určité typy ľudí ok, lebo dnes je to akceptovaný sekulárny nástupnícky nezmysel po komunizme a mnohí z neho ešte nevytriezveli. Avšak liberalizmus je najbližším príbuzným ostatných zvrhlých sekulárnych ideológií – nacizmu a komunizmu. Liberalizmus je navyše predvojom toho čo sa dnes označuje ako progresivizmus. Ten, ale nevznikol z nejakého vákua, len tak zrazu. Pre liberalizmus je typické, že totiž, skôr či neskôr konverguje k neomarxizmu. Zjednodušene sa dá povedať, že liberalizmus a progresivizmus sú tá istá zvrhlá ideológia, len v rôznej fáze vývinu.

.

Zdroje:
https://cache1.hlavnespravy.sk/zmenaova-zo-sas-podala-proceduralny-navrh-v-ktorom-ziadala-zakaz-vyjadrovania-sa-opozicie-nekompromisne-reakcie-fica-ci-tarabu/2689752
https://www.hlavnespravy.sk/na-svete-su-uz-prve-vyhrazky-poslancov-vladnej-koalicie-voci-zilinkovi-baranik-zo-sas-hovori-o-jeho-odstaveni-z-funkcie-aj-inymi-sposobmi/2663184
https://www.hlavnespravy.sk/ciganikova-sa-obula-do-polskeho-arcibiskupa-ktory-adresoval-slovenskym-putnikom-slova-o-odmietani-potratov-homosexuality-a-liberalizmu-ludia-sa-vsak-obuli-di-nej-ze-ona-sama-chce-zasahovat-do-ti/2601338
https://www.hlavnespravy.sk/prichadza-tvrda-cenzura-kolikova-navrhuje-postihovat-dezinformacie-vazenim-dovodom-su-informacie-o-covide-a-ockovani/2773786