Film: Christopher Robin / Kryštůfek Robin / Krištof Robin (2018)

Film o význame rodinného života. Príbeh dávajúci dôraz na rodinné vzťahy a na význam otca v rodine venujúceho sa svojim deťom.

Film Kristof Robin 2018

Dej filmu

Krištof Robin je už dospelý. Má manželku a malú dcéru. Pracuje v dvoch zamestnaniach, kde je prepracovaný a zle platený. Na manželku a dcéru mu zostáva len minimum času.

Dospelému Krištofovi Robinovi prichádzajú zachrániť jeho rodinný život priatelia z jeho detstva. Ako inak, prvým je Macko Pú, ktorý je hlavným aktérom tejto záchrannej misie.

Spočiatku Krištofovi Robinovi trvá kým si vôbec rozpomenie na všetkých plyšových hrdinov, s ktorými zdieľal dobrodružstvá ako malý chlapec. Napokon sa celá partia vydáva na výpravu do Londýna, aby Robinovi pomohli prinavrátiť stratený kufrík, keďže dobrí priatelia si vždy pomáhajú.

Krištof Robin cez tieto udalosti naberie odvahu na ráznu zmenu vo svojom živote.

Dobrodružný / Komédia / Dráma / Rodinný / Fantasy
USA, 2018, 104 min
Réžia: Marc Forster;
Hrajú: Ewan McGregor, Hayley Atwell, Bronte Carmichael, Mark Gatiss, Roger Ashton-Griffiths, Adrian Scarborough, Jim Cummings;

Mínusy, ochrana detí a mládeže (Parents Guide)
Sex, nahota, vyzývavosť a intimita:
Násilie a brutalita:
Profánnosť, rúhanie, vulgarizmy (môže závisieť od jazykovej verzie filmu česká/ slovenská/titulky):
Alkohol/Drogy/Fajčenie:
Scény, ktoré môžu vyvolávať strach, stres:
Iné:
Vhodnosť pre deti/mládež od: 7

Hodnotné umenie je prospešné podporiť jeho kúpou. Podpora dobrej kinematografie, pomáha nielen tvorbe kvalitných filmov, ale je to aj prejav poctivosti a slušnosti voči tvorcom.