Cenzúra filmu Gosnell

Tvorcovia filmu Gosnell oznámili v týchto dňoch smutnú správu. Jej obsah nájdete v nasledujúcich riadkoch.

Distribútori proti pravde
Dúfali sme, že v tomto momente vám nadšene oznámime vydanie a distribúciu filmu o potratárovi Gosnellovi.

Strávili sme veľa mesiacov ukážkami tohto filmu všetkým významným distribútorom v Hollywoode. Žiadny z nich žiaľ nechce prebrať jeho distribúciu.

Označujú film Gosnell založený na skutočných udalostiach, za „príliš kontroverzný“.

Film Gosnell je pravdivý príbeh, a to vrhá negatívne svetlo na potratový priemysel. Odmietnutie zo strany Hollywoodu distribuovať film Gosnell je politicky motivované a je to ukážkový prípad používania dvojitého metra. V poslednej dobe totiž Hollywood vyprodukoval niekoľko filmov, ktoré mali opačnú, teda propotratovú myšlienku. Takéto filmy boli dokonca nominované aj na ocenenia.

Udalosti okolo zločinného potratára Dr. Kermita Gosnella, ktorý je v súčasnosti vo väzení, ukazujú ako je v spoločnosti rozšírená snaha potláčať pravdu, keď sa jedná o tému potratov.

Abortion doctor

Pravda bola zakrývaná už vtedy, keď Gosnell prevádzkoval svoj dom hrôzy, kde dochádzalo k zabíjaniu žien a detí.

Nasledovalo zakrývanie pravdy zo strany mainstreamových médií, ktoré odmietli dať priestor pre upútavku na film a následne americký Kickstarter nedovolil spustiť crowdfundingovú kampaň v prospech filmu Gosnell.

Napriek tomu 30.000 ľudí pomoholo zafinancovať produkciu filmu Gosnell, mimo iné cez crowdfundingovú kampaň na webstránke Indiegogo.com.

Sľubujeme vám však, že sa nedáme zastaviť. Chystáme sa uvoľniť Gosnell film nezávisle v roku 2017.

Je to skvelý film – brilantne zrežírovaný s kvalitnými hereckými výkonmi.

David Daleiden, novinár stojaci za videami o zločinoch spoločnosti Planned Parenthood povedal: „Toto je najlepší film o potrate, ktorý bol kedy natočený.“