Rodičia by mali spozornieť. LGBTI propagandu tlačí do animovaných filmov už aj štúdio Dreamworks

Animak Divoky Spirit

Related Post

Americká filmová spoločnosť Dreamworks nedávno uviedla do kín nový animovaný film Divoký Spirit (Spirit Untamed, 2021). Jedná sa o pútavo spracovaný animák o žrebcovi Spiritovi a dievčatku Lucky Prescott. Lucky sa rozhodne bojovať proti pašerákom koní a popri svojom snažení zažíva so svojimi kamarátkami a ich koňmi rôzne dobrodružstvá.

Na animovanom filme si na prvý pohľad nemusíte nič zvláštne všimnúť. Pozornejšiemu divákovi však neunikne menej nápadná LGBTI propaganda zakomponovaná asi do jednej až dvoch scén tohto príbehu.

bezovy kon sa zalieca Spiritovi

Béžový kôň sa volá Chica Linda a je to samica. V prvej scéne sa béžový kôň zalieča samcovi Spiritovi a krátko na to sa mu z druhej strany zalieča fľakatý kôň. Tento druhý kôň sa tvári tak, že by si zgustol rovno na vzťahu v trojici.

flakaty kon sa zalieca Spiritovi

Neskôr prichádza scéna, kde sa fľakatý kôň zalieča béžovému koňovi, teda samici menom Chica Linda.

zaliecanie flakateho kona bezovemu konovi

Ak si zadefinujeme fľakatého koňa ako samicu, tak nám z toho vychádza táto druhá scéna ako lesbická. Ak by to bol samec, prejavuje sa homosexuálne v prvej scéne voči Spiritovi.

Nie tak dávno začali silnieť tlaky v Hollywoode a v štúdiu Disney alebo Marvel, aby propaganda LGBTI bola zakomponovaná v čo najviac filmových dielach. Dokonca vyšla správa, že na rôzne “najprestížnejšie” filmové ocenenia budú môcť byť v USA nominované len diela, ktoré novodobú ľavicovú propagandu neopomínajú.

Tomuto tlaku v polovici roka 2020 podľahla aj spoločnosť Hallmark. Zdá sa, že filmové štúdiá Dreamworks sa rozhodli ich nasledovať a LGBTI nezmysly chcú vkladať aj do animovaných filmov po vzore firmy Disney.

Propagácia homosexuálneho správania je škodlivým javom v kinematografii. Jedná sa o nástroj namierený proti dobru samotných homosexuálov. Homosexuálne správanie prehlbuje psychické a fyzické problémy ľudí, ktorí tento životný štýl praktizujú. Pro-LGBTI propaganda vnáša zmätok do hláv zvlášť mladých ľudí.

Hodnotné filmy prinášajú v skutočnosti celkom iné vzory pre deti a mládež. Nepropagujú patologické sebadeštruktívne vzťahy a správanie.