Film: Princess Cut (2015)

Krásna mladá žena hľadajúca skutočnú vernú lásku na celý život. Nájsť v dnešnom svete dobrého charakterného muža, ktorý by mal čestné a čisté úmysly nie je jednoduché. Grace sa nevzdáva a nenecháva sa strhnúť emóciami a túžbami svojho srdca. Vďaka svojej zásadovosti, dôvere v Boha a spoliehaniu sa na rady svojho milujúceho otca prekonáva krízy vo vzťahoch a nachádza toho pravého. Mottom tohto pekného filmu je, že na skutočnú lásku sa oplatí počkať.

Film_Princess_Cut_Movie_2015

Dej filmu

Grace Anderson je mladá dospelá žena túžiaca po nájdení toho pravého muža, s ktorým by mohla budovať svoj vzťah, ktorý by neskôr prerástol do manželstva. Hľadá si preto charakterného muža, ktorému záleží na tom, aby ich predmanželský vzťah bol maximálne čistý a krásny.

Gracin milujúci otec a jej mama sa tiež zaujímajú o to s kým Grace práve chodí a snažia sa angažovať, aby uchránili Grace od vážnych chýb a od mužov, ktorí by ju chceli len využiť. Pre Grace však nie je jednoduché nájsť toho pravého.

Jedna Gracina známosť končí trápnym fiaskom. Z ďalšej známosti sa vykľuje muž, ktorý neberie ohľad na Gracine zásady v intímnej oblasti, preto tento vzťah Grace ukončí. Keď to už vyzerá dosť beznádejne, nájde si Grace cestu k mladému lekárovi Clintovi z ich susedstva, ktorý prichádza občas vypomáhať na farmu Gracinho otca.

Clint má s Grace čestné úmysly. Obaja dostávajú požehnanie pre svoj vzťah aj od Gracinho otca. Po nejakom čase sa však situácia trochu skomplikuje vynorením sa bývalých známostí aj zo strany Grace aj zo strany Clinta.

Romantický
USA, 2015, 97 min
Réžia: Paul Munger;
Hrajú: Rusty Martin, Jenn Gotzon, Torry Martin;

Po zapnutí titulkov je pre preklad do slovenčiny potrebné kliknúť na ozubené koliesko -> Titulky -> Automaticky preložiť -> Slovenčina.

Mínusy, ochrana detí a mládeže (Parents Guide)
Sex, nahota, vyzývavosť a intimita: Viac krát nosenie obtiahnutých nohavíc. 1x pokus o nútenie Grace k bozkávaniu sa zo strany jej priateľa. 1x pomýlené rady k spolužitiu na divoko od podivnej terapeutky.
Násilie a brutalita: 1x tvrdší pästný súboj medzi Gracinými nápadníkmi.
Profánnosť, rúhanie, vulgarizmy (môže závisieť od jazykovej verzie filmu česká/ slovenská/titulky):
Alkohol/Drogy/Fajčenie:
Scény, ktoré môžu vyvolávať strach, stres:
Iné:
Vhodnosť pre deti/mládež od: 12

Hodnotné umenie je prospešné podporiť jeho kúpou. Podpora dobrej kinematografie, pomáha nielen tvorbe kvalitných filmov, ale je to aj prejav poctivosti a slušnosti voči tvorcom.