Dokument: 2000 Mules – Dôkazy o sfalšovaní volieb v USA

V dokumentárnom filme 2000 Mules vydanom v roku 2022 autor Dinesh D’Souza poukazuje na kamerové zábery a dáta, ktoré dokazujú, že v kľúčových štátoch USA bola vyvíjaná koordinovaná snaha, aby sa voľby naklonili v prospech Joea Bidena a Demokratickej strany. Kľúčovým procesom, ktorý bol zneužitý, bola možnosť korešpondenčného hlasovania s viacerými zraniteľnými miestami.

Ako povedal Gregg Phillips: „Išlo o organizované úsilie zvrátiť slobodné a spravodlivé voľby“.

Cikajuci_Biden_Trump_Vtip

Na základe zistení prezentovaných v dokumentárnom filme od D’Souza, sa bude možné na Demokratickú stranu pozerať ako na obyčajnú bandu podvodníkov a antidemokratov, nie demokratov, za ktorých sa podobne ako komunisti s ich ľudovo-demokratickými zriadeniami, radi pasujú.

Nikto v USA s akou-takou dávkou rácia, charakteru a sebaúcty nebude môcť takú žumpu akou je Demokratická strana, v budúcnosti voliť. Žiaľ, ľudí s absenciou niektorého z vymenovaných parametrov, v USA i vo svete pribúda.

Bývalý prezident Donald Trump na margo týchto zistení povedal: „Film odhaľuje lži Demokratov, nelojálnych Republikánov a fake médií, ktorí tvrdia, že to boli ‚najbezpečnejšie voľby v histórii‘. … Dôkazy sú tak usvedčujúce. Čo teraz povedia zbabelci, ktorí sedeli a nič neurobili v súvislosti s ukradnutými voľbami? Spôsob, akým nám zobrali hlasy, je hanbou nášho národa. Musí prísť k náprave.“

Vtip o Bidenovi - povolebny

Autorov filmu môžete podporiť na webstránke 2000mules.com.